SMART-ALLIANCE - ВАШ
ПРОФЕСІЙНИЙ ПАРТНЕР
В ЛОГІСТИЦІ

Наша компанія надає повний комплекс послуг з доставки вантажів за кордоном, та на всій території України!

Онлайн запит

Про нас

Наші відзнаки

Детальніше

«СМАРТ-АЛЬЯНС» - це доступний сервіс в сфері логістики європейської якості. Ніщо не замінить досвід, особливо у цьому бізнесі. Головна відмінність нашої компанії від інших - ми не підводимо наших клієнтів і планомірно підвищуємо якість сервісу.

Ваш бізнес повинен отримувати нові і ефективні інструменти для розвитку. Співпраця з нами дозволить Вам зберегти безцінний час та гроші. Надаємо повний комплекс послуг в сфері логістики:

Послуги

Повний комплекс

Надаємо

Митне оформлення

Якщо Ви не хочете ніяких сюрпризів при експорті або імпорті товарів в короткі терміни - скористайтеся розумним варіантом. «СМАРТ-АЛЬЯНС» організовує оформлення митних і акцизних документів на ввіз, та вивіз вантажів.

Імпорт та експорт товарів

Точність і увага до деталей - важливий аспект у сфері логістики. Особливо коли це стосується імпорту або експорту. Ваш вантаж буде зібраний, відстежений і доставлений безпечно, та ефективно в узгоджене місце.

Доставка по Україні

Більше не потрібно самостійно контролювати прийом товару і його доставку. Краще довірити всю логістику «СМАРТ-АЛЬЯНС» і нашим досвідченим співробітникам. Доставляємо вчасно по всім регіонам України.

Складські послуги

«СМАРТ-АЛЬЯНС» дозволяє скоротити витрати на зберігання. Вам не треба турбуватися про власне складування, та дистрибуцію. Ми надамо десятки квадратних метрів своїх складських площ.
У вас є питання?
Отримайте безкоштовну консультацію нашого фахівця!

Партнери

Професійна співпраця

Наші партнери